STREFA ECON

portal Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu

Pracownicy Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, mgr Mariusz Lewandowski oraz dr Andrzej Geise zostali wyróżnieni za najbardziej innowacyjne technologicznie rozwiązanie w okresie preinkubacji w ramach projektu pilotażowego Toruńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości. 

Start-up, nad którym pracują pracownicy naszego Wydziału opiera się na wykorzystaniu sztucznej inteligencji w szkoleniach z zakresu digital marketingu i data science. W ramach naszego projektu łączymy nasze doświadczenie praktyczne i naukowe, proponując platformę e-learningową, która scalać będzie wykorzystanie kompetencji miękkich i analitycznych w działaniach w szeroko rozumianym digital marketingu. Wszystko z podziałem na konkretne poziomy zaawansowania, dostosowane do naszych użytkowników i z procesem certyfikacji – wyjaśniają nagrodzeni.

Pilotażowy projekt Toruńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości realizowany był przez Fundację Przedsiębiorczy Toruń w partnerstwie z Powiatowym Urzędem Pracy dla Miasta Torunia. Do projektu zgłosiło się ponad 350 chętnych, którzy pod okiem mentorów i korzystając z infrastruktury Inkubatora rozwijali własne projekty biznesowe.

Wręczenie nagród odbyło się 19 grudnia 2022 roku w siedzibie Fundacji Przedsiębiorczy Toruń. W imieniu Minister Rodziny i Polityki Społecznej, Marleny Maląg, nagrody wręczyli Adrian Mól, zastępca Prezydenta Miasta Torunia oraz przedstawiciele Fundacji Przedsiębiorczy Toruń.

Udostępnij

Skip to content